Steroid Al
DS-BRUK | Kompleksowe usługi brukarskie

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sprzedaż kostki brukowej

W ofercie sprzedażowej DS-BRUK można znaleźć asortyment najwyższej jakości znanych firm jak: Libet oraz Bruk-bet. Każdy zainteresowany naszą ofertą może liczyć na fachową pomoc doradców, którzy udzielą wszelkich niezbędnych informacji przy wyborze właściwej kostki brukowej.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Zainteresowani naszą ofertą sprzedażową mogą skorzystać z poniższego formularza. Zapytanie nie jest zobowiązujące i ma na celu jedynie orientacyjną wycenę.
W przypadku, gdy kostka ma być docelowo dostarczona w wyznaczone miejsce, prosimy podać miejsowość docelową.
WYŚLIJ ZAPYTANIE

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO NASZEGO PUNKTU SPRZEDAŻY, KTÓRY MIEŚCI SIĘ W ZABORZU PRZY UL. JEZIORO 4

W naszym punkcie mogą Państwo nie tylko na zdjęciach, ale przede wszystkim na żywo zobaczyć oferowane produkty przez firmę LIBET, na co pozwala bardzo bogato wykonana ekspozycja z wszelkiego rodzaju kostek brukowych oferowanych w asortymencie Producenta.

Na wybrane produkty atrakcyjne RABATY nawet do 30%.

Zainteresowanych promocją prosimy o kontakt, w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Asortyment dostępny w naszej firmie jest na bieżąco aktualizowany, dlatego jeśli jakiegoś produktu nie ma na poniższej liscie prosimy o kontakt, w celu weryfikacji dostępności.

Obecnie oferujemy kostki:

LIBET DECCO - MONOCOLOR - POWIERZCHNIE JEDNOKOLOROWE

Produkty z nowej grupy to odpowiedź na potrzeby osób poszukujących modnych, stylowych, a przy tym funkcjonalnych i estetycznych produktów. Czysta forma surowego betonu nabiera nowego wymiaru. Kontrastowe, zdecydowane barwy - antracyt i biel - pozwalają na kreowanie nowoczesnych nawierzchni, wydzielanie stref, tworzenie niepowtarzalnych kombinacji.
Asortyment dostępny w tej kategorii to:
INNOVATIO, PEPITO, CADENA ECO, VERTIGO LUNGO, VERTIGO, STREAM LINE, IBERIA, STONE ROAD, QUADRA


LIBET DECCO - ASPERO - POWIERZCHNIE ŚRUTOWANO-SZCZOTKOWANE

Kostki z tej grupy charakteryzują się chropowatą nawierzchnią oraz zróżnicowaną, elegancką kolorystyką. Efekt ten jest zasługą nowoczesnych technologii obróbki, czyli śrutowania i szczotkowania, a także barwienia w systemie COLOR FLEX. Niejednorodna faktura sprawia, że na kostkach niemal nie widać zabrudzeń. Wykorzystanie szlachetnych kruszyw natomiast wpływa na walory estetyczne, dodając całości ekskluzywnej nuty.
Asortyment dostępny kostki w tej kategorii to:
IMOLA, VIA TRIO

LIBET DECCO - ELEGANTE - POWIERZCHNIE PŁUKANE

Kostki brukowe skierowane do Klientów szczególnie wymagających. Tworzone są z kruszyw najwyższej jakości m.in.: marmur, bazalt, granit, a w procesie produkcji przechodzą przez unikatową technologię płukania, dzięki czemu powierzchnia przyjmuje wygląd naturalnego kamienia. Elegante idealnie wchodzi w kompozycję z innymi kostkami szlachetnymi.
Asortyment dostępny w tej kategorii to:
QUADRA,
AKROPOL, PICCOLA

LIBET DECCO - ANTICO - POWIERZCHNIE POSTARZANE
Kostki brukowe, które przypominają efekt starego bruku uzyskanego dzięki szczególnej technologii obróbki (procesu przetwarzania), polecane są przede wszystkim przy aranżacji otoczenia przy dworkach i zabytkowych posesjach. Kostki Antico występują w zestawach kolorystycznych: piaskowo-beżowym, brązowo-porfirowym i ciemnobrązowym.
Asortyment dostępny w tej kategorii to:
DURANGO, ATRIO, MERANO, ROMANO, NATULIT

LIBET DECCO - COLORMIX
Aranżacje z wykorzystaniem kostek Colormix są propozycją do Klientów, którzy cenią sobie barwny styl i indywidualność. Specjalny proces produkcji i mieszania barwników tworzy w efekcie unikatowy melanż kolorów.
Asortyment dostępny w tej kategorii to:
INNOVATIO, PEPITO, VERTIGO LUNGO, STREAM LINE, IBERIA, STONE ROAD, IMOLA, VIA TRIO, AKROPOL, PICCOLA, NOSTALIT

LIBET COMPLETTO - KRAVENTO
Doskonała kompozycja nie obejdzie się bez elementów wykończeniowych, a są nimi z pewnością oryginalne Kravento. To dzięki nim można dowolnie modelować linie brzegowe chodników, rabatek i schodów.
Asortyment dostępny w tej kategorii to:
ALTO, GRANDE, BASSO

LIBET COMPLETTO - PALISADY
Mała architektura pod postacią palisad umożliwia kształtowanie terenu zwłaszcza tam, gdzie można podkreślić różnice poziomów. Sposób wykorzystania zależy od nieograniczonej inwencji twórczej.
Asortyment dostępny w tej kategorii to:
RUSTYKALNA, SPLIT, PALLADIO

LIBET COMPLETTO - PRODUKTY KOMPLEMENTARNE
To gama produktów uzupełniających, które doskonale pasują do pozostałych elementów z oferty Libet. Świetnie komponują się zarówno z płytami tarasowymi i gresowymi, szlachetnymi kostkami czy elementami z betonu architektonicznego. Stanowią doskonałe uzupełnienie projektu otoczenia posesji. Stopnie schodowe, ich wykończenia, palisady, murki czy gazony - razem, jak i indywidualnie - świetnie prezentują się wokół posesji. Produkty te dobrze sprawdzą się także w przypadku budowania elementów małej architektury.
Asortyment dostępny w tej kategorii to:
PIASTRA, STOPIEŃ SCHODOWY MAXIMA, STOPIEŃ SCHODOWY SPLIT, STOPIEŃ SCHODOWY VENETIA, GAZON TRAPEZOWY, MURJA, CEGŁA SPLIT, KAMIEŃ OGRODOWY, NATULIT MASSIMO, CADENA, OGRODZENIE  

LIBET STAMPO - BETON ARCHITEKTONICZNY
Stampo to kolekcja elementów małej architektury wykonanych z surowego, ale niezwykle estetycznego betonu architektonicznego. W skład linii wchodzą funkcjonalne formy, które mogą stać się zarówno nowoczesną ozdobą otoczenia posesji, jak i praktycznym detalem o określonej roli. Elementy te świetnie wpisują się zarówno w klimat prywatnych przestrzeni, jak i tych publicznych.
Asortyment dostępny w tej kategorii to:
DONICA, SZEŚCIAN, KULA, PIŁKA GOLFOWA

LIBET IMPRESSIO - PŁYTY WET-CAST
Zastosowanie technologii wet-cast uwypukla piękną strukturę naturalnego kamienia oddając tym samym śródziemnomorski klimat. Delikatna kolorystyka pozwala uzyskać stonowane kompozycje. Płyty wet-cast ułatwiają utrzymanie czystości i zachowanie bezpieczeństwa użytkowania.
Asortyment dostępny w tej kategorii to:
MAXIMA GRANDE, MAXIMA LUMINO, MAXIMA, MAXIMA TRIO, SOLEDO, TIERRA, MONZA ELEGANTE, MONZA COLORMIX, TRAWERTYN, TOSCANIA PROSTOKĄT, TOSCANIA KOŁO, VENETIA PROSTOKĄT, VENETIA KOŁO, TORINO

LIBET CERAMIC - PŁYTY GRESOWE
Linia Libet Ceramic została stworzona z myślą o osobach poszukujących najwyższej jakości i prawdziwej elegancji. Płyty gresowe dzięki nowoczesnym materiałom, specjalnej technologii produkcji i wyjątkowym walorom estetycznym tworzą nawierzchnie nie tylko piękne, ale przede wszystkim wytrzymałe i praktyczne. Płyty te są odporne na ścierania, zmienne warunki atmosferyczne i mróz, charakteryzuje je  bardzo wysoki współczynnik antypoślizgowości.
Asortyment dostępny w tej kategorii to:
ARISTONI, SEDIMENTO

LIBET CLASSIC - KOSTKI STANDARDOWE
Niezwykła różnorodność kształtów i kolorów jest wyróżnikiem kostek standardowych. Doskonale nadają się do układania chodników, podjazdów, placów czy parkingów. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele rodzajów kostek standardowych o zróżnicowanej formie: zarówno klasycznej, jak i bardziej wyszukanej.
Asortyment dostępny w tej kategorii to:
CADENA ECO, STREAM LINE, IBERIA, VERTIGO, STONE ROAD, QUADRA, AKROPOL, PRÓG ZWALNIAJĄCY, NOSTALIT

LIBET PATIO - KAMIEŃ NATURALNY
To naturalne grysy i otoczaki wykonane z prawdziwego, włoskiego marmuru. Szlachetne kamienie wysokiej jakości, których wyjątkowość podkreśla estetyczna, szeroka paleta barw, doskonale komponują się z pozostałymi produktami Libet.
Asortyment dostępny w tej kategorii to:
GRYSY, OTOCZAKI

LIBET CLASSIC - KRAWĘŻNIKI I OBRZEŻA
Asortyment dostępny w tej kategorii to:
OBRZEŻA, OPORNIK, KRAWĘŻNIK LEKKI, KRAWĘŻNIK NAJAZDOWY, KRAWĘŻNIK CIĘŻKI, KRAWĘŻNIK SKOŚNY, KRAWĘŻNIK ŁUKOWY

PRODUKTY PRZEMYSŁOWE
Stanowią nieodłączny element chodników, jezdni i placów. Dzięki staranności produkcji, gwarantuje wysoką wytrzymałość i estetykę nawierzchni.
Asortyment dostępny w tej kategorii to:
PROSTOKĄT, PODWÓJNE T, PŁYTA INTEGRACYJNA, PŁYTA CHODNIKOWA, AŻUR
Firma
Oferta
Posesje prywatne
Inwestycje
Nowoczesna architektura wymaga zadbanie nie tylko o sam budynek mieszkalny, ale również o otoczenie. A nic nie wpływa tak pozytywnie na piękno jak estetycznie ułożona kostka brukowa, która współgra harmonijnie z otaczającymi ją elementami. Dowodem tego są nasze realizacje.
Zarówno małe, jak i duże inwestycje wymagają kadry współpracujących specjalistów, aby podołać obecnym standardom. Nasza firma jest tego świadoma i chętnie udziela swojego zaplecza personalno-sprzętowego przy wszelkiego rodzaju projektach komercyjnych.
Partnerzy
Biuro Nieruchomości HALSKA