Steroid Al
DS-BRUK | Kompleksowe usługi brukarskie

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

OPINIE

Nic tak nie decyduje o pozycji na rynku, jak opinie Klientów, którzy mieli okazję skorzystać z usług wybranej firmy.

DS-BRUK zwraca szczególną uwagę na to, aby końcowy odbiorca był w pełni zadowolony z wykonanej usługi. Świadczą o tym liczne, pozytywne referencje wystawiane nam przez zadowolonych Kontrahentów. Wybrane z nich prezentujemy na naszej stronie.

Monika Radwańska

Przy wyborze firmy, z którą chciałam nawiązać współpracę przy pracach wyłożenia kostką brukową terenu dookoła nowo-budowanego domu, kierowałam się głównie opinią znajomych. I tak trafiłam do DS-BRUK, gdzie otrzymałam dokładnie to, czego oczekiwałam.

Panowie inżynierowie doradzili mi jaki rodzaj kostki będzie najbardziej odpowiedni dla mojego podłoża, przy czym okazało się tutaj, iż firma dysponuje technologiami pozwalającymi zaadoptować praktycznie dowolny teren pod położenie dowolnego bruku. Gdy już miałam wybraną kostkę, miłą niespodzianką była pomoc projektanta, który stworzył idealnie pasujący do mojego otoczenia projekt.

W efekcie od początku do końca, DS-BRUK zadbał o to, bym ostatecznie mogła stąpać po idealnie ułożonej i pięknie się prezentującej kostce brukowej.

Firma
Oferta
Posesje prywatne
Inwestycje
Nowoczesna architektura wymaga zadbanie nie tylko o sam budynek mieszkalny, ale również o otoczenie. A nic nie wpływa tak pozytywnie na piękno jak estetycznie ułożona kostka brukowa, która współgra harmonijnie z otaczającymi ją elementami. Dowodem tego są nasze realizacje.
Zarówno małe, jak i duże inwestycje wymagają kadry współpracujących specjalistów, aby podołać obecnym standardom. Nasza firma jest tego świadoma i chętnie udziela swojego zaplecza personalno-sprzętowego przy wszelkiego rodzaju projektach komercyjnych.
Partnerzy
Biuro Nieruchomości HALSKA