Steroid Al
DS-BRUK | Kompleksowe usługi brukarskie

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

OPINIE

Nic tak nie decyduje o pozycji na rynku, jak opinie Klientów, którzy mieli okazję skorzystać z usług wybranej firmy.

DS-BRUK zwraca szczególną uwagę na to, aby końcowy odbiorca był w pełni zadowolony z wykonanej usługi. Świadczą o tym liczne, pozytywne referencje wystawiane nam przez zadowolonych Kontrahentów. Wybrane z nich prezentujemy na naszej stronie.

Arkadiusz Wilczak

Współpracę z DS-BRUK wspominam bardzo miło. Firma rzetelnie wywiązała się z powierzonego zadania. Prace wykonywane były ściśle wg wcześniej uzgodnionej umowy. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż ekipa odpowiedzialna za wyłożenie kostką brukową podjazdu oraz placu przed budynkiem dopełniła wszelkich starań, aby zakończyć pracę w terminie.

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę DS-BRUK, jako rzetelnego wykonawcę usług związanych z branżą brukarską.

Firma
Oferta
Posesje prywatne
Inwestycje
Nowoczesna architektura wymaga zadbanie nie tylko o sam budynek mieszkalny, ale również o otoczenie. A nic nie wpływa tak pozytywnie na piękno jak estetycznie ułożona kostka brukowa, która współgra harmonijnie z otaczającymi ją elementami. Dowodem tego są nasze realizacje.
Zarówno małe, jak i duże inwestycje wymagają kadry współpracujących specjalistów, aby podołać obecnym standardom. Nasza firma jest tego świadoma i chętnie udziela swojego zaplecza personalno-sprzętowego przy wszelkiego rodzaju projektach komercyjnych.
Partnerzy
Biuro Nieruchomości HALSKA